بیمه مسئولیت مدیران رستورا ن ها


بیمه مسئولیت مدیران رستورا ن ها

 


افرادی که مدیر یک رستوران هستند باید در نظر داشته باشند که رستوران آنها میتواند در معرض خطرات متعددی قرار بگیرد
این خطرات می تواند شامل آتش سوزی رستوران _ به وجود آمدن حوادثی برای کارکنان و کارگران رستوران که ممکن است شامل دیه شود و حوادثی برای مشتریان و استفاده کنندگان در محیط رستوران.
به طور مثال تصور کنید به دلیل لغزنده بودن پله ها و یا کف سالن یکی از مشتریان تعادل خود را از دست بدهد و به زمین بیفتد و پایش دچار شکستگی شود . یا به دلیل وجود شمع های تزئینی روی میزها آتش سوزی کوچکی اتفاق بیفتد و برای مشتریان حادثه ساز شود و ...
در تمام این حوادث مسئولیت آنها به عهده مدیر رستوران می باشد که می تواند با خرید بیمه نامه مسئولیت مدیر رستوران تمام این خسارت ها را از طریق بیمه دریافت کند.
بیمه مسئولیت مدنی مدیر رستوران تنها مشتریان و استفاده کنندگان از رستوران را تحت پوشش قرار می دهد و چنانچه در زمان اقامت آنها در رستوران خسارت جانی برایشان  به وجود آید بیمه مسئولیت مدیر رستوران می تواند این خسارت ها را پوشش دهد.
لازم به ذکر است که بیمه مسئولیت مدیر رستوران کارکنان و پرسنل رستوران را تحت پوشش قرار نمی دهد و تنها استفاده کنندگان و مشتریان را تحت پوشش قرار می دهد و مدیر رستوران برای کارکنان و پرسنل خود می تواند بیمه جداگانه ای تحت عنوان بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان مشاغل (خدماتی - صنعتی -تجاری) را خریداری کنند.


بنابراین مدیران رستوران ها برای جبران خطرات احتمالی نام برده می توانند از ٣ نوع بیمه نامه استفاده کنند

 

بیمه نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

که این بیمه نامه برای جبران خسارت های وارده به کارگران و کارکنان رستوران به کار می رود. و خطراتی مانند فوت و هزینه های پزشکی کارکنان را پوشش می دهد.

 

بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران رستوران

که این بیمه نامه خسار تهای جانی  خطرات فوت و نقص عضو و هزینه های پزشکی احتمالی وارده به مشتریان و استفاده کنندگان را پوشش می دهد و همچنین در بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران رستوران ظرفیت رستوران تاثیر مستقیم روی حق بیمه دارد

 

بیمه نامه آتش سوزی
که به دلیل وجود آشپزخانه و تردد زیاد  و وجود کپسول های گاز و لوله کشی های گاز ریسک بسیار بالایی دارد و وجود بیمه آتش سوزی برای رستوران ها الزامی است

خرید بیمه رستوران

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع بیمه های مورد نیاز رستوران لطفا  با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

 BIMEHTAK.com


بیمه شبانه روزی بیمه ایران
آماده ارائه خدمات بیمه  بصورت شبانه روزی  برای سراسر کشور میباشد
ضمنا تمامی مراحل خسارت را بعنوان نماینده  شما بیمه گذار محترم انجام خواهیم داد


 تلفن:  88324795  
09124146265  -  09364146265

 

0 نظر


نظرات