پوشش ترکیدگی لوله آب در بیمه آتش سوزی

 

سال ساخت آپارتمان هر چه بالاتر رود امکان فرسوده شدن لوله های آب و فاضلاب و یا حتی خراب و سوراخ شدن آنها هم بیشتر می شود و در اثر ترکیدگی لوله آب باعث ایجاد خسارت به شما می شود.

حال چنانچه شما بیمه آتش سوزی داشته باشید و پوشش اضافی ترکیدگی لوله آب هم خریده باشید می توانید خسارتی که بدلیل ترکیدگی لوله آب در خانه شما به وجود آمده را از شرکت بیمه دریافت نمایید.

 

موارد تحت پوشش ترکیدگی لوله آب در بیمه آتش سوزی

خسارت های ناشی از ترکیدن لوله آب، لبریز شدن و گرفتگی لوله آب ، نشت منع آب و لوله آب محل مورد بیمه تحت پوشش قرار می گیرند.

 

موارد خارج از پوشش ترکیدگی لوله آب در بیمه آتش سوزی

۱-هزینه مربوط به ترمیم منابع و مخازن و دستگاهای پوسیده و فرسوده آب و فاضلاب

۲- خسارت وارد شده به دستگاهها و لوله کشی منشا حادثه ای که منجر به خسارت شده

۳- خسارت ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل، طوفان، زلزله و... مگر اینکه این خطرها هم تحت پوشش بیمه باشند و پوشش اضافه آنها در بیمه آتش سوزی خریداری شده باشد.

۴- خسارت بر اثر تخلیه و پر کردن مخازن اطفای حریق باشد.

۵- خسارت مربوط به لوله ها و شبکه آبرسانی خارج از ساختمان باشد.

۶- خسارت به علت چاههای آب و نهر های زیر زمینی باشد.

 

نکته مهم:

چنانچه بر اثر ترکیدگی لوله آب به طبقه پایین همسایگی شما خسارت وارد شود این مورد تحت پوشش ترکیدگی لوله آب نمی باشد و برای تحت پوشش قرار گرفتن آن شما باید پوشش اضافه مسئولیت ناشی از آتش سوزی و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب را خرید نمایید که در صورت بروز آتش سوزی و ترکیدگی لوله آب و آسیب رسیدن به خانه همسایگان تحت پوشش بیمه باشید و تمامی این پوشش ها باید حتما در کنار بیمه آتش سوزی خریداری شود و بصورت جداگانه ارائه نمی گردند.

 

 

خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی با پوشش ترکیدگی لوله آب
جهت سفارش بیمه آتش سوزی با پوشش ترکیدگی لوله آببا شماره تلفن 88324795-021 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران بیمه تک شما را جهت خرید بهترین بیمه آتش سوزی مناسب شما راهنمایی کنند.

 

 

 

 

 

BIMEHTAK.com

 

بیمه شبانه روزی بیمه ایران 
آماده ارائه خدمات بیمه  بصورت شبانه روزی  برای سراسر کشور میباشد .

 

تلفن تماس    02188324795

 

 

 

 

 

0 نظر


نظرات